Registrační formulář

Den otevřených dveří 25. března 2019

Vloženo: 10.3.2019 | Autor: Povraznikova | Zobrazeno: 608x
Zveme všechny rodiče, děti i ostatní zájemce na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pondělí 25. března 2019.

V dopoledních i odpoledních hodinách (8:00 - 16:00 h) budou veřejnosti v půlhodinových intervalech zpřístupněny prostory 1. stupně a školní družiny, vchod do školní budovy bude umožněn družinovým vchodem budovy C. Žáci školy pečlivě připravují jarní výzdobu i drobné výrobky s jarní tematikou, které bude možné si zakoupit, výtěžek z prodeje bude využit na projekty, do kterých je škola zapojena, např. na adopci afrického chlapce.

Od 14:00 do 17:00 hodin bude možné si prohlédnout také prostory 2. stupně v hlavní budově školy (A).

Přijďte si prohlédnout staré fotografie, kroniky, nahlédnout do tříd a odborných učeben. Čekají vás ukázky školních pomůcek a výukových materiálů nebo zajímavých chemických pokusů. Můžete si zasportovat, zazpívat, vyzkoušet svou zručnost nebo si rozšířit znalosti v oblasti informatiky.

V případě potřeby můžete zajít na konzultaci za naší výchovnou poradkyní, která vám poskytne informace nejen k blížícím se přijímacím zkouškám na střední školy. Můžete s ní rovněž konzultovat problematiku specifických poruch učení, podpůrná opatření nebo si prohlédnou různé kompenzační pomůcky.

Žáci si pod vedením vyučujících připravili řadu výrobků, které si můžete zakoupit za symbolickou cenu. Naše paní kuchařky pro vás připravují také malé pohoštění, které vám s ochotou nabídnou naše starší žákyně s paní asistentkou.

Více informací získáte z přiloženého letáku, přijďte mezi nás, rádi vás uvítáme.

Mgr. Dana Povrazníková, ZŘŠ pro 1. stupeň
PhDr. Bc. Martina Houdková, ZŘŠ pro 2. stupeň

Den otevřených dveří 2019

(Velikost: 199.9 kB)Den otevřených dveří - program (Velikost: 82.16 kB)