Škola v přírodě Varvažov
25.5.2018

Oznamujeme, že všechny děti dojely do školy v přírodě v naprostém pořádku.

Mgr. Dana Povrazníková

Seznam přijatých dětí do MŠ
18.5.2018

v sekci Mateřská škola - Aktuality MŠ, Zápis do MŠ a na úřední desce školy je zveřejněn seznam přijatých dětí do mateřské školy pro školní rok 2018/2019.

II. třída – ŽLUŤÁSCI

Vloženo: 10.7.2016 | Autor: admin| Zobrazeno: 579x | Upravil: Povraznikova
Ve třídě Žluťásků jsou umístěny převážně děti ve věku 3,5-6 let. Podílejí se na vytváření společných pravidel třídy a starají se o jejich dodržování. Děti si upevňují hygienické návyky, procvičují sebeobslužné činnosti, zvládají samostatné stolování, zapojují se do příprav stolečků pro společné stolování, pomáhají s přípravou pomůcek a výtvarného materiálu. Učí se společně pracovat, řešit logické úkoly, spolupracovat při hře a dělit se o stavebnice, hry i hračky. Řízené činnosti jsou plánovány a připravovány tak, aby docházelo k systematickému rozvoji kognitivních funkcí - paměti, pozornosti, koncentarci,mluveného projevu,prostorové orientace a emocionální seberegulace. Pozadu nezůstává ani rozvoj pohybových dovedností, estetického vnímání, výtvarných a pracovních schopností. Výtvarné práce dětí zdobí nejen třídu, ale i šatnu a vstupní vestibul MŠ.

Učitelky MŠ

Bc. Iveta Kadlecová, zástupkyně ŘŠ pro MŠ