Výsledky voleb do školské rady
13.9.2018

Výsledky voleb jsou zveřejněny v záložce - Základní škola - Aktuality ZŠ.

III. třída – JEŽCI

Vloženo: 3.9.2018 | Autor: Povraznikova| Zobrazeno: 2263x |
Třída Ježků je převážně třídou dětí předškolního věku. Nejdůležitějším úkolem je všestranná příprava dětí pro vstup do 1. třídy. Děti jsou vedeny k samostatné práci dle pokynů, rozvíjeny jsou rozumové schopnosti, předmatematické dovednosti, prostorová orienatce, logické myšlení , řeč, hudební a výtvarný projev. Na dodržování společně vytvořených pravidel třídy dohlíží sami děti, jsou vedeny k udržování pořádku ve třídě, herně ale i ve svých věcech, učí se podřídit svá přání kolektivu, dokáží se dohodnout a spolupracovat tak, aby bylo dosaženo společně stanoveného cíle. Velký důraz je kladen na správný úchop při práci s tužkou a pastelkami, správné držení těla při práci u stolečku. Rozvoji grafomotorických dovedností se děti věnují v každodenních opakujících se činnostech, cíleně pak v kroužku grafomotoriky, kterého se účastní všechny předškolní děti.

Učitelky MŠ

Bc. Kateřina Vohánková