Škola v přírodě Varvažov
25.5.2018

Oznamujeme, že všechny děti dojely do školy v přírodě v naprostém pořádku.

Mgr. Dana Povrazníková

Seznam přijatých dětí do MŠ
18.5.2018

v sekci Mateřská škola - Aktuality MŠ, Zápis do MŠ a na úřední desce školy je zveřejněn seznam přijatých dětí do mateřské školy pro školní rok 2018/2019.

I. třída – ŽABIČKY

Vloženo: 10.7.2016 | Autor: admin| Zobrazeno: 853x | Upravil: Povraznikova
Třidu Žabiček navštěvuji děti ve věku 2 - 3,5 roku. Hlavním úkolem učitelek je pomoci dětem s odloučením od rodičů a postupnou adaptací na prostředí MŠ a nové kamarády. Navázat s rodiči pozitivní vazby a ve spolupráci s nimi rozvíjet dítě ve všech oblastech výchovy i vzdělávání . Společně podpořit postupné zvládání základních hygienických návyků, samostatné a čisté stolování a věnovat dostatek času nácviku sebeoblužných činností. Nepodstatným úkolem je pak začlenění dětí do kolektivu třídy, jejich socializace, pochopení a dodržování základních pravidel.Děti jsou vedeny k pozitivnímu vztahu k živé i neživé přírodě, vhodnou formou jsou jim přibližovány zákonitosti přírody i život v ní. Jsou vedeny k pořádku, ohleduplnému chování, respektu a sounáležitosti.

Učitelky MŠ

Dana Horáková