Výsledky voleb do školské rady
13.9.2018

Výsledky voleb jsou zveřejněny v záložce - Základní škola - Aktuality ZŠ.

I. třída – HOUSENKY

Vloženo: 3.9.2018 | Autor: Povraznikova| Zobrazeno: 1475x |
Třidu Housenek navštěvuji děti ve věku 2 - 3,5 roku. Hlavním úkolem učitelek je pomoci dětem s odloučením od rodičů a postupnou adaptací na prostředí MŠ a nové kamarády. Navázat s rodiči pozitivní vazby a ve spolupráci s nimi rozvíjet dítě ve všech oblastech výchovy i vzdělávání . Společně podpořit postupné zvládání základních hygienických návyků, samostatné a čisté stolování a věnovat dostatek času nácviku sebeoblužných činností. Nepodstatným úkolem je pak začlenění dětí do kolektivu třídy, jejich socializace, pochopení a dodržování základních pravidel.Děti jsou vedeny k pozitivnímu vztahu k živé i neživé přírodě, vhodnou formou jsou jim přibližovány zákonitosti přírody i život v ní. Jsou vedeny k pořádku, ohleduplnému chování, respektu a sounáležitosti.

Učitelky MŠ

Dana Horáková