Výsledky voleb do školské rady
13.9.2018

Výsledky voleb jsou zveřejněny v záložce - Základní škola - Aktuality ZŠ.

Čtení pro prvňáčky
13.9.2018

Setkání dětí s herečkou Klárou Cibulkovou - více informací v aktualitách ZŠ.

II. třída – KYTIČKY

Vloženo: 3.9.2018 | Autor: Povraznikova| Zobrazeno: 978x |
Ve třídě Kytiček jsou umístěny převážně děti ve věku 3,5-6 let. Podílejí se na vytváření společných pravidel třídy a starají se o jejich dodržování. Děti si upevňují hygienické návyky, procvičují sebeobslužné činnosti, zvládají samostatné stolování, zapojují se do příprav stolečků pro společné stolování, pomáhají s přípravou pomůcek a výtvarného materiálu. Učí se společně pracovat, řešit logické úkoly, spolupracovat při hře a dělit se o stavebnice, hry i hračky. Řízené činnosti jsou plánovány a připravovány tak, aby docházelo k systematickému rozvoji kognitivních funkcí - paměti, pozornosti, koncentarci,mluveného projevu,prostorové orientace a emocionální seberegulace. Pozadu nezůstává ani rozvoj pohybových dovedností, estetického vnímání, výtvarných a pracovních schopností. Výtvarné práce dětí zdobí nejen třídu, ale i šatnu a vstupní vestibul MŠ.

Učitelky MŠ

Bc. Iveta Kadlecová, zástupkyně ŘŠ pro MŠ