ADAPTAČNÍ TÝDEN ŽÁKŮ II. STUPNĚ

Vloženo: 7.9.2020 | Autor: Povraznikova | Zobrazeno: 619x
První zářijové dny v letošním školním roce prožívaly děti ZŠ Koperníkova, pravda, trochu netradičně. Místo běžné výuky mohly se svými učiteli a asistentkami pedagoga trávit téměř babí léto nejen ve svých učebnách, ale především venku, v přírodě. A to bylo prima.

Počasí nám opravdu přálo, a tak toho většina třídních učitelů využila a vydala se se svými třídami třeba na hrad Doubravku, přičemž cestou k ní stín lesa přímo vybízel k nejrůznějším skupinovým hrám. Ladem ale nezůstalo ležet ani hřiště naší školy, které se v těchto dnech stalo svědkem různých sportovních soutěží. Také šanovský park a jeho přilehlé cukrárny doslova praskaly ve švech, protože kromě našich žáků si na výborné zmrzlině či dortu přišli pochutnat i žáci jiných škol. Zatímco si některé třídní kolektivy naší školy teplého počasí užívaly také na šanovském žlutém hřišti, jiné zatím připravily svá jízdní kola a hurá na Miladu! To byla jízda… A že se dá příjemným způsobem připravit na hodiny přírodopisu, to si naši svěřenci jistě uvědomili při návštěvě teplické botanické zahrady.

V průběhu týdne se na obloze objevil sem tam nějaký ten mráček, ale to nám náladu nepokazilo. Tou dobou se totiž děti mohly adaptovat na příchod nového školního roku ve svých učebnách při různých aktivitách a hrách, které si pro ně připravili jejich učitelé.

Na učitelích i žácích byla vidět nezastíraná radost z toho, že společná setkání probíhají zase „naživo“.

Vedení školy a celý učitelský sbor přeje všem žákům úspěšný nastávající školní rok.

Mgr. Pavlína Šnídlová

Adaptační dny (Velikost: 3.91 MB)
Milada 1 (Velikost: 2.03 MB)
Milada 2 (Velikost: 521.17 kB)