Přehazovaná - okrskové kolo

Vloženo: 1.11.2019 | Autor: Povraznikova | Zobrazeno: 632x
Dne 31. 10. 2019 se mladší a starší žákyně naší školy zúčastnily okrskového kola přehazované na ZŠ Maršovská. Oba týmy po celou dobu turnaje výborně reprezentovaly naši školu.

Starší žákyně po jednom svém zápasu dorazily na zápas svých mladších spolužaček a svým bouřlivým povzbuzováním v koncovce zápasu výrazně přispěly k vítězství našich mladších žaček v zápase. Mladší žákyně, přestože měly jednoznačně nejnižší výškový průměr, obsadily nakonec ve své kategorii velice hezké třetí místo.
Starší žákyně čekal klíčový soupeř hned v prvním zápase. Velice silné družstvo ze ZŠ Metelkovo náměstí bylo opravdu kvalitním soupeřem. Přestože měla děvčata velkou motivaci, byl tento soupeř bohužel nad naše síly a v obou setech vždy o pár bodíků vyhrál. V ostatních zápasech už ale děvčata nezaváhala, a všechny vyhrála. Zejména poslední zápas se ZŠ Novosedlice byl velice těžký a rozhodoval se až ve třetím setu, ve kterém svůj tým výrazně podpořila hlavně skvěle hrající kapitánka Adéla Nováková.
Oba týmy předvedly velice dobré sportovní výkony a své škole rozhodně neudělaly ostudu, právě naopak. Týmy nastoupily ve složení:
Mladší žákyně – Bártová, Janošovská, Mandíková, Sabová, Trtíková, Tvrdíková, Jindřichová, Zajíčková
Starší žákyně – Benešová, Divecká, Nováková, Štěpánková, Vášová, Saláková, Svobodová, Turková

Martin Hudeček