Výsledky voleb do školské rady
13.9.2018

Výsledky voleb jsou zveřejněny v záložce - Základní škola - Aktuality ZŠ.

2. místo žákyně naší školy ve výtvarné soutěži Módní design 2018

Vloženo: 15.4.2018 | Autor: Povraznikova | Zobrazeno: 278x
Žákyně třídy IX. B Michaela Váňová získala velmi krásné ocenění – 2. místo v návrhářské soutěži Módní design 2018.

Tuto soutěž vyhlásila již počtvrté Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu ve Varnsdorfu. Soutěž byla určena žákům základních škol. Zapojit se mohli jednotlivci i třídní kolektivy. Michaela navrhla oblečení i vzor, který byl podle zadání pořadatele soutěže inspirován pohádkou Malá mořská víla od dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena. Použila výtvarnou techniku akvarel a kresbu tužkou.

Michaele srdečně blahopřejeme za krásné umístění a přejeme mnoho podobných úspěchů v dalších letech. Řadu výtvarných potřeb, kterými byla pořádající školou odměněna, jistě využije i ve svém volném čase, kdy se věnuje své zálibě malování.

Mgr. Markéta Chalupová