Dýňové dlabání v mateřské škole

Vloženo: 10.11.2016 | Autor: Amlerova | Zobrazeno: 1945x
Podzimní tvořivá dílnička s názvem Dýňové dlabání se v mateřské škole konala ve středu 9. listopadu 2016.

Dne 9. 11. 2016 se v mateřské škole uskutečnilo společné odpoledne pro rodiče a děti pod názvem ,,Dýňové dlabání". Děti během dopolední vycházky nasbíraly barevné listy a podzimní plody, které odpoledne využily ke zdobení dýni všech možných tvarů. Jak již název napovídá, při podzimní tvoření jsme se věnovali vydlabávání, vyřezávání a výrobě dýňových strašidýlek. Děti mohly při dlabání pozorovat, jak dýně vypadá uvnitř, že obsahuje veliké množství semen, která se dají využít například k dalším výtvarným činnostem. Společné chvíle v mateřské škole, přinesly radost nejen dětem, ale i dospělým. Hotové, vskutku krásné výrobky si děti odnesly domů nebo jej zanechaly ve svých třídách. Všem účastníkům tvořivé dílničky děkujeme za účast a ěšíme se na další společnu akci.

Bc. Martina Nová, DiS.