Den dětí v mateřské škole

Vloženo: 3.6.2016 | Autor: administrator | Zobrazeno: 1672x
Ve středu 1. 6. 2016 si žáci VIII. A připravili pro předškoláky z naší mateřské školy a pro žáky 1. ročníků základní školy oslavu Dne dětí.

Všechny děti byly rozděleny do 7 družstev (Koťátka, Pejsci, Rybičky, Papoušci, Poníci, Králíčci a Ovečky) tak, aby spolu byli předškoláci i prvňáčci a jedna paní učitelka. Družstva procházela po 9 stanovištích, kde plnila úkoly přichystané žáky VIII. A. Kdo splnil úkol správně, dostal sladkou odměnu. Většina úkolů byla zaměřena sportovně (např. skákání panáka, v pytli nebo přes švihadlo, kopání na branku, florbal mezi kužely nebo házení na terč). V dalších disciplínách dokazovali všichni svou dovednost (chůze s balonkem, hádání věcí po hmatu, stavění věže z kostek). Všechny děti byly moc šikovné a paní učitelky velmi trpělivé. Po skončení akce obdrželo každé dítě diplom a další sladkou odměnu od svých třídních učitelek. Všem zúčastněným žákům a pedagogům patří velká pochvala a poděkování.