Zápis do mateřské školy pro školní rok 2021/2022

Vloženo: 14.4.2021 | Autor: Povraznikova | Zobrazeno: 456x
v souvislosti s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví a vlády k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí rozšíření onemocnění COVID-19 se letošní zápis do mateřské školy uskuteční bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole.

Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání je zapotřebí podepsat oběma zákonnými zástupci dítěte. K žádosti přiložte kopii rodného listu dítěte, kopii Vašeho občanského průkazu (cizinci doloží kopii cestovního pasu a povolení k pobytu). Kopie požadovaných dokumentů (rodný list, občanský průkaz, cestovní pas) budou využity pouze pro účely vedení správního řízení o přijetí dítěte ke vzdělávání v  mateřské škole. Po ukončení správního řízení budou tyto dokumenty bezprostředně skartovány.

Podmínkou přijetí dítěte je, aby se přihlašované dítě podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, nebo mělo doklad, že je proti nákaze imunní nebo že se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci (§ 50 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů). Tato podmínka se nevztahuje na dítě, které se hlásí k povinnému předškolnímu vzdělávání.

Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání je možné škole doručit následujícími způsoby:

• do datové schránky školy - swkwyzr,
  • e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem  - reditelka@zskopernikova.cz,
  • poštou - Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592, 415 01 Teplice,
  • vhozením žádosti vložené do zalepené obálky (nejlépe formát A5) do označené schránky umístěné na dveřích hlavního vchodu do budovy základní školy v pavilonu A v pracovních dnech od 8.00 do 14.00 hodin,
  • v odůvodněných případech osobním podáním v sekretariátu po předchozí telefonické domluvě, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách školy.

Příjem žádostí bude probíhat v období od 3. 5. 2021 do 14. 5. 2021. Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání jsou ke stažení na webových stránkách školy.

Pokud nemáte možnost si formulář žádosti vytisknout, můžete si formuláře vyzvednout ve vestibulu hlavní budovy školy v pavilonu A v pracovních dnech od 8.00 do 14.00 hodin.

Další důležité informace k zápisu jsou uvedeny v dokumentu Zápis do MŠ 2021 – informace pro rodiče.

Mgr. Bc. Gabriela Křížková, ředitelka školy

Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání 2021 (Velikost: 36.87 kB)
Kritéria pro přijetí dítěte do MŠ 2021 (Velikost: 572.95 kB)
Potvrzení lékaře (Velikost: 14.15 kB)