Plavecká štafeta měst

Vloženo: 21.10.2016 | Autor: Amlerova | Zobrazeno: 2339x
Dne 5. října 2016 se 26 žáků naší školy zúčastnilo Plavecké štafety měst. Akce probíhala od 8:00 do 18:00 hodin v Aquacentru Teplice...

Ve středu 5. října 2016 se 26 žáků naší základní školy zúčastnilo Plavecké štafety měst. Akce probíhala od 8:00 do 18:00 hodin v Aquacentru Teplice. Zúčastnit se mohl každý, kdo libovolným způsobem odplaval 100 m dlouhou trať - od předškoláků po starodůchodce. V našem plaveckém týmu podpořili Teplice následující žáci:

Benda Tomáš

Sroka Petr

Strejcovský Richard

Veselý Daniel

Všem žákům velmi děkujeme za účast a vytrvalost, kterou prokázali, když všichni uplavali určenou trať! Zároveň jim gratulujeme, že svou účastí podpořili naší školu; v otevřené soutěží škol obsadila Koperníkova krásné 5. místo z 15 zúčastněných (i středních) škol. Město Teplice díky podpoře svých občanů obsadilo v soutěži měst do 50.000 obyvatel bronzovou příčku!

Mgr. Michala Kučerová, DiS.